ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
Ty nejlevnější letenky od Královny lze objednávat především díky existenci nízkonákladových dopravců (levných aerolinek), kteří dokáží ceny letenek stlačit na minimum. Rezervace levných letenek od společnosti Královna.cz.

Letiště Ruzyně v Praze - odlety a přílety na pražském letišti (prg.aero)

Letiště Praha Ruzyně - levné letenky

Společnost Letiště Praha, a. s. (prg.aero.cz) vznikla v únoru 2008 a jeho vlastníkem je Česká republika. Díky své poloze v centru Evropy je pražské letiště v Ruzyni velmi frekventovaným místem a vytváří jakousi spojnici pro mezinárodní dlouhé lety. Svou velikostí a moderní výbavou patří mezi nejvyspělejší letiště v Evropě a je určeno jak pro mezinárodní, tak pro vnitrostátní pravidelný i nepravidelný provoz. Pokud sháníte levné letenky jak od běžných, tak od nízkonákladových leteckých dopravců s odletem či příletem na letiště Praha Ruzyně, pak si můžete tyto letenky nezávazně rezervovat ve formuláři uvedeném výše.

České aerolinie (ČSA.cz) jako vlajkový letecký dopravce České republiky zajišťují spojení z hlavního města Prahy (Letiště Praha Ruzyně) do většiny hlavních měst Evropy a do významných míst v Severní Americe. Zajištění odbavení a celní dohled nad cestujícími v prostorách letiště Ruzyně a na palubách dopravních letadel má na starosti společnost ČSA.

Objednávku letenek s odletem či příletem na ruzyňské letiště v Praze lze realizovat on-line přes portál Královna.

Královna.cz - letenky online v akční nabídce

Díky široké nabídce levných letenek od společnosti Královna.cz můžete cestovat po celém světě za super ceny. Pokud navíc rezervujete letenku z akční nabídky on-line, jsou ceny ještě nižší. Takový obchod se vyplatí!

Letiště Praha Ruzyně

1. proč nezávazná rezervace?

Díky nezávazné rezervaci můžete proces objednávky vybrané letenky kdykoli zrušit a vybrat si letenku novou.

2. akční nabídka letenek

Nabídka akčních letenek pochází ve většině případů od nízkonákladových aerolinek, tedy od levných dopravců.

3. objednávejte lety kamkoli

Díky nejširší nabídce levných letenek od mnoha přepravců se s Královnou můžete podívat do celého světa.
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
Co se týká nejlevnějších letenek, tak jejich akční nabídka je neustále aktualizována a lze létat například do těchto zemí: Istanbul, Dublin, Frankfurt, Barcelona, Brusel, Amsterdam, Milán, Řím, Londýn, Benátky, Paříž, Moskva, Dubaj, New York, Hong Kong, Toronto, Caracas, Johannesburg, Bangkok, Šanghaj aj.
© 2009 Nejlevnější letenky - rezervace letenek mnoha dopravců

Toto nejsou oficiální stránky společnosti Královna.
Jsme jejím marketingovým partnerem pro prodej letenek.