ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
Ty nejlevnější letenky od Královny lze objednávat především díky existenci nízkonákladových dopravců (levných aerolinek), kteří dokáží ceny letenek stlačit na minimum. Rezervace levných letenek od společnosti Královna.cz.

ČSA letenky levně - České aerolinie, a. s. Cargo, letecký dopravce

ČSA - rezervace levných letenek

České aerolinie (ČSA.cz) jako vlajkový letecký dopravce České republiky zajišťují spojení z hlavního města Prahy (Letiště Praha Ruzyně) do většiny hlavních měst Evropy a do významných míst v Severní Americe. Pravidelná doprava cestujících leteckou přepravou není zdaleka jedinou činností společnosti ČSA, její portfolio služeb je velmi široké. Kromě letecké dopravy osob zajišťuje ČSA také přepravu zboží, údržbu dopravních i jiných letadel, ale také třeba občerstvení v letadlech během letu a správu bezcelních zón na letišti Ruzyně.

Do pravomocí, které ČSA pravidelně zaměstnává patří také zajištění odbavení a celní dohled nad cestujícími v prostorách letiště a na palubách dopravních letadel. Přes všechny tyto služby je primární činností především přeprava cestujících na pravidelných linkách. České aerolinie nabízejí prodejem letenek a vlastní leteckou dopravou spojení do 104 destinací ve 44 zemích světa.

  • České aerolinie a.s. (akciová společnost)
  • Letiště Ruzyně
  • Praha 6 160 08
  • Česká republika

Královna.cz - letenky online v akční nabídce

Díky široké nabídce levných letenek od společnosti Královna.cz můžete cestovat po celém světě za super ceny. Pokud navíc rezervujete letenku z akční nabídky on-line, jsou ceny ještě nižší. Takový obchod se vyplatí!

ČSA.cz

1. proč nezávazná rezervace?

Díky nezávazné rezervaci můžete proces objednávky vybrané letenky kdykoli zrušit a vybrat si letenku novou.

2. akční nabídka letenek

Nabídka akčních letenek pochází ve většině případů od nízkonákladových aerolinek, tedy od levných dopravců.

3. objednávejte lety kamkoli

Díky nejširší nabídce levných letenek od mnoha přepravců se s Královnou můžete podívat do celého světa.
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
Co se týká nejlevnějších letenek, tak jejich akční nabídka je neustále aktualizována a lze létat například do těchto zemí: Istanbul, Dublin, Frankfurt, Barcelona, Brusel, Amsterdam, Milán, Řím, Londýn, Benátky, Paříž, Moskva, Dubaj, New York, Hong Kong, Toronto, Caracas, Johannesburg, Bangkok, Šanghaj aj.
© 2009 Nejlevnější letenky - rezervace letenek mnoha dopravců

Půjčky bez registru ihned | Levné letenky | Letenky online