ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
Ty nejlevnější letenky od Královny lze objednávat především díky existenci nízkonákladových dopravců (levných aerolinek), kteří dokáží ceny letenek stlačit na minimum. Rezervace levných letenek od společnosti Královna.cz.

Rezervace letenky + online objednávka cestovního pojištění do zahraničí

Srovnání nabídek pojištění na cesty k letence

Při výběru dovolené či rezervaci letenky, ať již do jakékoli destinace, je téměř nemyslitelné opomenout cestovní pojištění. Při cestování do zahraničí je pojištění na cesty již nezbytným doplňkem, který nejenže nám dodává větší pocit bezpečí a především jistoty, ale v případě nějakého úrazu a následné neodkladné zdravotní péče či jiných problémů se stává opravdu nezbytnou součástí, bez které bychom se v dnešním světě pomoci jen stěží domohli. Nezapomeňte si tuto pojistku sjednat!

Pokud si chcete rezervovat letenku a rádi byste si během tohoto procesu vybrali rovnou i cestovní pojištění, můžete tak zcela jednoduše učinit při použití rezervačního formuláře výše na této stránce. Po výběru požadované letenky si jednoduše zvolíte druh, typ a výši plnění u cestovního pojištění v nabídce a celý proces rezervace dokončíte. Následně budete vyrozumněni operátorem prodejce Královna o proběhlé rezervaci a dojednáte podrobnosti.

Královna.cz - letenky online v akční nabídce

Díky široké nabídce levných letenek od společnosti Královna.cz můžete cestovat po celém světě za super ceny. Pokud navíc rezervujete letenku z akční nabídky on-line, jsou ceny ještě nižší. Takový obchod se vyplatí!

Cestovní pojištění

1. proč nezávazná rezervace?

Díky nezávazné rezervaci můžete proces objednávky vybrané letenky kdykoli zrušit a vybrat si letenku novou.

2. akční nabídka letenek

Nabídka akčních letenek pochází ve většině případů od nízkonákladových aerolinek, tedy od levných dopravců.

3. objednávejte lety kamkoli

Díky nejširší nabídce levných letenek od mnoha přepravců se s Královnou můžete podívat do celého světa.
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
Co se týká nejlevnějších letenek, tak jejich akční nabídka je neustále aktualizována a lze létat například do těchto zemí: Istanbul, Dublin, Frankfurt, Barcelona, Brusel, Amsterdam, Milán, Řím, Londýn, Benátky, Paříž, Moskva, Dubaj, New York, Hong Kong, Toronto, Caracas, Johannesburg, Bangkok, Šanghaj aj.
© 2009 Nejlevnější letenky - rezervace letenek mnoha dopravců

Toto nejsou oficiální stránky společnosti Královna.
Jsme jejím marketingovým partnerem pro prodej letenek.