ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
Ty nejlevnější letenky od Královny lze objednávat především díky existenci nízkonákladových dopravců (levných aerolinek), kteří dokáží ceny letenek stlačit na minimum. Rezervace levných letenek od společnosti Královna.cz.

Levné letenky od Bangkok Airways - letecká společnost Thajska

Rezervace letenek Bangkok Airways

Letecká společnost Bangkok Airways, jejíž počátek sahá někam do roku 1968 ke kořenům původního názvu firmy Sahakol Air, je thajskou leteckou společností, jejímž zájmem je, stejně jako politiky celého Thajska či města Bangkok, ještě větší podpora turismu a frekvence nákupu letenek na letiště v Thajsku. Díky Bangkok Airways se můžete podívat do 20 destinací v 8 zemích. Jedná se o tyto města a země: Bangkok, Samui, Phuket, Sukhothai, Pattaya Beach (Utapao), Chiang Mai, Trat in Thailand. V Kambodže létají do Phnom Penh a Angkor Wat (Siem Reap). Jinghong, Xi'an, Guilin, Hong Kong, Zhengzhou, Hangzhou, Shenzhenin in China, Luang Prabang na Laosu, Yangon na Myanmaru, Singapore a Hiroshima v Japonsku. Flotila letadel Bangkok Airways se skládá z těchto: ATR 72, Boeing 717–200 a Airbus 320–232. Levné letenky této letecké společnosti můžete rezervovat přes formulář uvedený výše.

Air ticket (airline) - odlety z letiště kamkoli

Rezervujte si letenky (Air tickets - anglicky) do zemí celého světa přes prodejce Královna.cz, který nabízí i levné letenky letecké společnosti Bangkok Airways. Ceny letenek jsou závislé i na datu odletu a příletu do země.

Královna.cz - letenky online v akční nabídce

Díky široké nabídce levných letenek od společnosti Královna.cz můžete cestovat po celém světě za super ceny. Pokud navíc rezervujete letenku z akční nabídky on-line, jsou ceny ještě nižší. Takový obchod se vyplatí!

Bangkok Airways

1. proč nezávazná rezervace?

Díky nezávazné rezervaci můžete proces objednávky vybrané letenky kdykoli zrušit a vybrat si letenku novou.

2. akční nabídka letenek

Nabídka akčních letenek pochází ve většině případů od nízkonákladových aerolinek, tedy od levných dopravců.

3. objednávejte lety kamkoli

Díky nejširší nabídce levných letenek od mnoha přepravců se s Královnou můžete podívat do celého světa.
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
Co se týká nejlevnějších letenek, tak jejich akční nabídka je neustále aktualizována a lze létat například do těchto zemí: Istanbul, Dublin, Frankfurt, Barcelona, Brusel, Amsterdam, Milán, Řím, Londýn, Benátky, Paříž, Moskva, Dubaj, New York, Hong Kong, Toronto, Caracas, Johannesburg, Bangkok, Šanghaj aj.
© 2009 Nejlevnější letenky - rezervace letenek mnoha dopravců

Toto nejsou oficiální stránky společnosti Královna.
Jsme jejím marketingovým partnerem pro prodej letenek.